Organizational Charts (1.0.0-rc3) - en to gl translation catalogue (26 entries)

en: Title
gl: Título

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Type
gl: Tipo

en: Description
gl: Descrición

en: Edit
gl: Editar

en: Size
gl: Tamaño

en: Link
gl: Ligazón

en: Save
gl: Gardar

en: Text Color
gl: Cor do texto

en: Background Color
gl: Cor de fondo

en: Top
gl: Superior

en: Small
gl: Pequeno

en: Path
gl: Ruta

en: Active
gl: Activo

en: Width
gl: Ancho

en: Height
gl: Alto

en: Phone
gl: Teléfono

en: Colors
gl: Cores

en: Configuration
gl: Configuración

en: Color
gl: Cor

en: Left
gl: Esquerda

en: Style
gl: Estilo

en: width
gl: ancho

en: Bold
gl: Negriña

en: Subtitle
gl: Subtítulo
