Organizational Charts (1.0.0-rc3) - en to hy translation catalogue (18 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Type
hy: Տեսակ

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Size
hy: Չափ

en: Link
hy: Հղում

en: Save
hy: Պահպանել

en: Top
hy: Վերև

en: Small
hy: Փոքր

en: Path
hy: Ուղի

en: Active
hy: Ակտիվ

en: Width
hy: Լայնություն

en: Height
hy: Բարձրություն

en: Configuration
hy: Կոնֆիգուրացիա

en: Color
hy: Գույն

en: Left
hy: Ձախ
