Organizational Charts (1.0.0-rc3) - en to km translation catalogue (19 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Size
km: ទំហំ

en: Link
km: តំណ

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Top
km: កំពូល

en: Small
km: តូច

en: Path
km: ផ្លូវ

en: Active
km: សកម្ម

en: Width
km: ទទឹង

en: Height
km: កម្ពស់

en: Configuration
km: ការ​កំណត់​រចនា​សម្ព័ន្ធ​

en: Color
km: ពណ៌

en: Left
km: ឆ្វេង

en: Subtitle
km: ចំណងជើង​រង​
