Organizational Charts (1.0.0-rc3) - en to ku translation catalogue (19 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Type
ku: جۆر

en: Description
ku: دەربارە

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Size
ku: قەبارە

en: Link
ku: بەستەر

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Top
ku: سەرەوە

en: Small
ku: بچووک

en: Path
ku: ڕێڕه‌و

en: Active
ku: چالاکە

en: Width
ku: پانی

en: Height
ku: بەرزی

en: Configuration
ku: شێوەپێدان

en: Color
ku: ڕه‌نگ

en: Left
ku: چەپ

en: Subtitle
ku: ژێرنیشان
