Organizational Charts (1.0.0-rc3) - en to lv translation catalogue (29 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Type
lv: Veids

en: Description
lv: Apraksts

en: Edit
lv: Labot

en: Size
lv: Izmērs

en: Link
lv: Saite

en: Save
lv: Saglabāt

en: Text Color
lv: Teksta krāsa

en: Background Color
lv: Fona krāsa

en: Top
lv: Augša

en: Small
lv: Mazs

en: Path
lv: Ceļš

en: Horizontal
lv: Horizontāls

en: Vertical
lv: Vertikāls

en: Active
lv: Aktīvs

en: Normal
lv: Normāls

en: Width
lv: Platums

en: Height
lv: Augstums

en: Phone
lv: Telefona numurs

en: Colors
lv: Krāsas

en: Configuration
lv: Konfigurācija

en: Color
lv: Krāsa

en: Left
lv: Pa kreisi

en: Style
lv: Stils

en: width
lv: platums

en: Bold
lv: Treknraksts

en: Subtitle
lv: Apakšvirsraksts
