Organizational Charts (1.0.0-rc3) - en to my translation catalogue (20 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Size
my: အရွယ်အစား

en: Link
my: အချိတ်အဆက် (အခြားစာမျက်နှာတစ်ခုခုသို့ ဆက်သွယ်ထားခြင်း)

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Background Color
my: နောက်ခံအရောင်

en: Top
my: အပေါ်သို့

en: Small
my: အသေး

en: Path
my: တည်ရှိရာလမ်းကြောင်း

en: Horizontal
my: ရေပြင်ညီ

en: Vertical
my: ဒေါင်လိုက်

en: Normal
my: ပုံမှန်

en: Configuration
my: အပြင်အဆင်

en: Color
my: အရောင်

en: Left
my: ဘယ်

en: Bold
my: ထူရန်
