Organizational Charts (1.0.0-rc3) - en to sq translation catalogue (15 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Type
sq: Lloji

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Size
sq: Madhësia

en: Link
sq: Lidhje

en: Save
sq: Ruaj

en: Small
sq: E vogël

en: Path
sq: Pozicioni

en: Active
sq: Aktiv

en: Configuration
sq: Konfigurimi

en: Color
sq: Ngjyra

en: Subtitle
sq: Nëntitulli
