Organizational Charts (1.0.0-rc3) - en to ug translation catalogue (17 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Type
ug: تىپى

en: Description
ug: بايانى

en: Size
ug: چوڭ- كىچىكلىكى

en: Link
ug: ئۇلىنىش

en: Background Color
ug: تەگلىك رەڭگى

en: Top
ug: ئۈستى

en: Path
ug: نۆۋەتتىكى ئورۇن

en: Width
ug: كەڭلىكى

en: Height
ug: ئېگىزلىكى

en: Colors
ug: رەڭلەر

en: Configuration
ug: لايىھە

en: Color
ug: رەڭ

en: Left
ug: سولغا توغرىلاش

en: Bold
ug: توم
