Organizational Charts (1.0.0-rc3) - en to vi translation catalogue (34 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Delete
vi: Xóa

en: Operations
vi: Thao tác

en: Type
vi: Kiểu

en: Description
vi: Mô tả

en: Edit
vi: Sửa

en: Size
vi: Dung lượng

en: Link
vi: Liên kết

en: Save
vi: Lưu

en: Background Color
vi: Màu nền

en: Top
vi: Đầu

en: Small
vi: Nhỏ

en: Path
vi: Đường dẫn

en: ID
vi: Mã

en: Horizontal
vi: Ngang

en: Vertical
vi: Dọc

en: Active
vi: Hoạt động

en: Normal
vi: Bình thường

en: Width
vi: Chiều rộng

en: Height
vi: Chiều cao

en: Phone
vi: Điện thoại

en: Configuration
vi: Cấu hình

en: Color
vi: Màu sắc

en: Level
vi: Cấp

en: Lines
vi: Dòng

en: Left
vi: Trái

en: Style
vi: Kiểu dáng

en: width
vi: độ rộng

en: Bold
vi: In Đậm

en: Overrides
vi: Ghi đè

en: Subtitle
vi: Phụ đề

en: Build
vi: Xây dựng

en: Desktop
vi: Màn hình nền

en: Tablet
vi: Bảng tính
