Organizational Charts (1.0.0-rc4) - en to af translation catalogue (17 entries)

en: Title
af: Titel

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Type
af: Tipe

en: Description
af: Beskrywing

en: Edit
af: Wysig

en: Size
af: Grootte

en: Link
af: Skakel

en: Save
af: Stoor

en: Small
af: Klein

en: View
af: Wys

en: Path
af: Pad

en: Active
af: Aktief

en: Normal
af: Normaal

en: Configuration
af: Konfigurasie

en: Color
af: Kleur

en: Subtitle
af: Subtitel
