Organizational Charts (1.0.0-rc4) - en to ast translation catalogue (18 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Type
ast: Triba

en: Description
ast: Descripción

en: Edit
ast: Editar

en: Size
ast: Tamañu

en: Link
ast: Enllaz

en: Save
ast: Guardar

en: Top
ast: Cimeru

en: Small
ast: Pequeñu

en: View
ast: Vista

en: Path
ast: Camín

en: Active
ast: Activu

en: Width
ast: Anchu

en: Height
ast: Altu

en: Configuration
ast: Configuración

en: Left
ast: Izquierda
