Organizational Charts (1.0.0-rc4) - en to cs translation catalogue (27 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: Type
cs: Typ

en: Description
cs: Popis

en: Edit
cs: Upravit

en: Size
cs: Velikost

en: Link
cs: Odkaz

en: Save
cs: Uložit

en: Top
cs: Nahoru

en: Small
cs: Malý

en: View
cs: Zobrazit

en: Path
cs: Cesta

en: Horizontal
cs: Vodorovný

en: Vertical
cs: Svislý

en: Active
cs: Aktivní

en: Normal
cs: Normální

en: Width
cs: Šířka

en: Height
cs: Výška

en: Phone
cs: Telefon

en: Configuration
cs: Nastavení

en: Color
cs: Barvy

en: Level
cs: Úroveň

en: Style
cs: Styl

en: width
cs: šířka

en: Bold
cs: Tučné

en: Subtitle
cs: Podnadpis
