Organizational Charts (1.0.0-rc4) - en to es translation catalogue (33 entries)

en: Title
es: Título

en: Delete
es: Eliminar

en: Operations
es: Operaciones

en: Type
es: Tipo

en: Description
es: Descripción

en: Edit
es: Editar

en: Size
es: Tamaño

en: Link
es: Enlace

en: Save
es: Guardar

en: Text Color
es: Color de texto

en: Background Color
es: Color de fondo

en: Top
es: Superior

en: Small
es: Pequeño

en: View
es: Ver

en: Path
es: Ruta

en: Active
es: Activo

en: Width
es: Ancho

en: Height
es: Alto

en: Phone
es: Teléfono

en: Colors
es: Colores

en: Configuration
es: Configuración

en: Level
es: Nivel

en: Lines
es: Líneas

en: Left
es: Izquierda

en: Style
es: Estilo

en: Orientation
es: Orientación

en: width
es: ancho

en: Bold
es: Negrita

en: Overrides
es: Sobreescrituras

en: Dashed
es: De rayas

en: Subtitle
es: Subtítulo

en: Build
es: Construir

en: Big
es: Grande
