Organizational Charts (1.0.0-rc4) - en to eu translation catalogue (28 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Type
eu: Mota

en: Description
eu: Azalpena

en: Edit
eu: Editatu

en: Size
eu: Tamaina

en: Link
eu: Esteka

en: Save
eu: Gorde

en: Text Color
eu: Testuaren Kolorea

en: Background Color
eu: Atzealdearen (Background) Kolorea

en: Top
eu: Goian

en: Small
eu: Txikia

en: View
eu: Bista

en: Path
eu: Bide-izena

en: ID
eu: IDa

en: Vertical
eu: Bertikal

en: Active
eu: Aktiboa

en: Normal
eu: Arrunta

en: Width
eu: Zabalera

en: Height
eu: Altuera

en: Configuration
eu: Konfigurazioa

en: Color
eu: Kolore

en: Left
eu: Ezkerra

en: Style
eu: Estiloa

en: width
eu: zabalera

en: Bold
eu: Lodia

en: Subtitle
eu: Azpi-izenburua
