Organizational Charts (1.0.0-rc4) - en to fa translation catalogue (31 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Delete
fa: حذف

en: Operations
fa: عملیات

en: Type
fa: نوع

en: Description
fa: توضیحات

en: Edit
fa: ویرایش

en: Size
fa: اندازه

en: Link
fa: پیوند

en: Save
fa: ذخیره

en: Background Color
fa: رنگ پس زمینه

en: Top
fa: بالا

en: Small
fa: کوچک

en: View
fa: مشاهده

en: Path
fa: مسیر

en: ID
fa: شناسه

en: Horizontal
fa: افقی

en: Vertical
fa: عمودی

en: Active
fa: فعال

en: Normal
fa: عادی

en: Width
fa: عرض

en: Height
fa: ارتفاع

en: Phone
fa: تلفن

en: Colors
fa: رنگ‌ها

en: Configuration
fa: پیکربندی

en: Color
fa: رنگ

en: Level
fa: سطح

en: Left
fa: چپ

en: Style
fa: سبک

en: width
fa: عرض

en: Bold
fa: برجسته

en: Subtitle
fa: زیر عنوان
