Organizational Charts (1.0.0-rc4) - en to fr translation catalogue (36 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Delete
fr: Supprimer

en: Operations
fr: Actions

en: Edit
fr: Modifier

en: Size
fr: Taille

en: Link
fr: Lien

en: Save
fr: Enregistrer

en: Text Color
fr: Couleur de texte

en: Background Color
fr: Couleur d'arrière-plan

en: Top
fr: Haut

en: Small
fr: Petit

en: View
fr: Voir

en: Path
fr: Chemin

en: ID
fr: Identifiant (ID)

en: Active
fr: Actif

en: Width
fr: Largeur

en: Height
fr: Hauteur

en: Phone
fr: Téléphone

en: Colors
fr: Couleurs

en: Color
fr: Couleur

en: Level
fr: Niveau

en: Lines
fr: Lignes

en: Left
fr: Gauche

en: width
fr: largeur

en: Edit Configuration
fr: Modifier la Configuration

en: Bold
fr: Gras

en: Overrides
fr: Supplante

en: Dashed
fr: En tirets

en: Subtitle
fr: Sous-titre

en: Build
fr: Construire

en: Levels
fr: Niveaux

en: Desktop
fr: Ordinateur de bureau

en: Big
fr: Grand

en: Tablet
fr: Tablette

en: New line
fr: Nouvelle ligne

en: %title is not valid.
fr: %title n'est pas valide.
