Organizational Charts (1.0.0-rc4) - en to kk translation catalogue (15 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Type
kk: Тип

en: Description
kk: Сипаттама

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Size
kk: Көлем

en: Link
kk: Сілтеме

en: Save
kk: Сақтау

en: Small
kk: Кіші

en: View
kk: Қарау

en: Path
kk: Жол

en: Active
kk: Белсенді

en: Color
kk: Түс

en: Subtitle
kk: Ішкі тақырып
