Organizational Charts (1.0.0-rc4) - en to nn translation catalogue (14 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Description
nn: Beskriving

en: Edit
nn: Rediger

en: Link
nn: Lenke

en: Save
nn: Lagre

en: View
nn: Sjå på

en: Path
nn: Sti

en: Active
nn: Aktiv

en: Phone
nn: Telefon

en: Configuration
nn: Oppsett

en: Color
nn: Farge

en: Subtitle
nn: Undertittel
