Organizational Charts (1.0.0-rc4) - en to ps translation catalogue (20 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Delete
ps: ړنګول

en: Type
ps: بڼه

en: Description
ps: سپړنه

en: Edit
ps: سمون

en: Size
ps: كچه

en: Link
ps: تړونی

en: View
ps: ليد

en: Path
ps: يونلور

en: ID
ps: پېژند

en: Vertical
ps: نېغ

en: Active
ps: فعال

en: Width
ps: پلنوالى

en: Height
ps: لوړوالی

en: Configuration
ps: سازول

en: Color
ps: رنګ

en: Left
ps: کيڼ

en: Style
ps: ډول

en: width
ps: پلنوالى

en: Bold
ps: زغرد
