Organizational Charts (1.0.0-rc4) - en to ta translation catalogue (10 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Delete
ta: நீக்குக

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Type
ta: வகை

en: Description
ta: விவரிப்பு

en: Edit
ta: தொகுக்க

en: View
ta: நோக்குக

en: Path
ta: பா​தை

en: Active
ta: இயங்கும்

en: Color
ta: நிறம்
