Organizational Charts (1.0.0-rc4) - en to te translation catalogue (18 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Delete
te: తొలగించు

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Type
te: రకం

en: Description
te: వివరణ

en: Edit
te: మార్చు

en: Size
te: కొలత

en: Link
te: లింకు

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Top
te: పైన

en: View
te: చూడు

en: Normal
te: సాధారణ

en: Width
te: వెడల్పు

en: Height
te: ఎత్తు

en: Color
te: రంగు

en: Left
te: ఎడమ

en: Style
te: శైలి

en: Subtitle
te: ఉపశీర్షిక
