Organizational Charts (1.0.0-rc4) - en to uk translation catalogue (43 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Delete
uk: Видалити

en: Operations
uk: Операції

en: Type
uk: Тип

en: Description
uk: Опис

en: Edit
uk: Редагувати

en: Size
uk: Розмір

en: Link
uk: Посилання

en: Save
uk: Зберегти

en: Text Color
uk: Колір тексту

en: Background Color
uk: Колір тла

en: Top
uk: Зверху

en: Small
uk: Мале

en: View
uk: Перегляд

en: Path
uk: Шлях

en: Horizontal
uk: Горизонтально

en: Vertical
uk: Вертикально

en: Active
uk: Активно

en: Normal
uk: Звичайне

en: Width
uk: Ширина

en: Height
uk: Висота

en: Phone
uk: Телефон

en: Colors
uk: Кольори

en: Configuration
uk: Конфігурація

en: Color
uk: Колір

en: Level
uk: Рівень

en: Lines
uk: Рядки

en: Left
uk: Ліворуч

en: Style
uk: Стиль

en: Orientation
uk: Орієнтація

en: width
uk: ширина

en: Bold
uk: Напівжирний

en: Overrides
uk: Перевизначити

en: Dashed
uk: Штрих

en: Subtitle
uk: Підзаголовок

en: Build
uk: Збірка

en: Line color
uk: Колір лінії

en: Levels
uk: Рівні

en: Desktop
uk: Стільниця

en: Big
uk: Великий

en: Tablet
uk: Планшет

en: Cells
uk: Комірки

en: %title is not valid.
uk: %title недійсний.
