Organizational Charts (1.0.0) - en to ur translation catalogue (16 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Operations
ur: معاملات

en: Type
ur: قِسم

en: Description
ur: وضاحت

en: Edit
ur: تدوین

en: Size
ur: حجم

en: Link
ur: ربط

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: Small
ur: چھوٹا

en: View
ur: مشاہدہ کریں

en: Path
ur: پاتھ

en: ID
ur: شناخت

en: Active
ur: فعال

en: Normal
ur: عمومی

en: Color
ur: رنگ
