Organizational Charts (1.0.0) - en to ar translation catalogue (26 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: Type
ar: النوع

en: Description
ar: الوصف

en: Edit
ar: تحرير

en: Size
ar: الحجم

en: Link
ar: رابط

en: Save
ar: حفظ

en: Top
ar: الأعلى

en: Small
ar: صغير

en: View
ar: عرض

en: Path
ar: المسار

en: ID
ar: المعرف ID

en: Horizontal
ar: أفقي

en: Vertical
ar: عمودي

en: Active
ar: نشط

en: Normal
ar: طبيعي

en: Width
ar: العرض

en: Height
ar: الارتفاع

en: Configuration
ar: الإعدادات

en: Color
ar: اللون

en: Left
ar: اليسار

en: Style
ar: نمط

en: width
ar: عرض

en: Subtitle
ar: عنوان ثان
