Organizational Charts (1.0.0) - en to bo translation catalogue (29 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Type
bo: རིགས

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Size
bo: ཆེ་ཆུང

en: Link
bo: སྦྲེལ་ཐག

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Background Color
bo: རྒྱབ་ལྗོངས་ཀྱི་ཁ་དོག

en: Top
bo: འགོ

en: Small
bo: ཆུང

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: Path
bo: སྦྲེལ་ལམ

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Horizontal
bo: འཕྲེད

en: Vertical
bo: གྱེན

en: Active
bo: སྤྱོད་ཆོག་པ

en: Normal
bo: སྤྱིར་བཏང

en: Width
bo: ཞེང་ཚད

en: Height
bo: མཐོ་ཚད

en: Configuration
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Color
bo: ཁ་དོག

en: Left
bo: གཡོན

en: Style
bo: བཟོ་ལྟ

en: Bold
bo: སྦོམ་བྲིས

en: Overrides
bo: འགེབས།

en: Dashed
bo: འཕྲེད་ཐིག་ཅན

en: Subtitle
bo: ཁ་བྱང་ཕལ་བ
