Organizational Charts (1.0.0) - en to ca translation catalogue (27 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Type
ca: Tipus

en: Description
ca: Descripció

en: Edit
ca: Edita

en: Size
ca: Mida

en: Link
ca: Enllaç

en: Save
ca: Desa

en: Text Color
ca: Color del text

en: Background Color
ca: Color del fons

en: Top
ca: Part superior

en: Small
ca: Petit

en: View
ca: Mostra

en: Path
ca: Camí

en: Horizontal
ca: Horitzontal

en: Active
ca: Actiu

en: Width
ca: Amplada

en: Height
ca: Alçada

en: Phone
ca: Telèfon

en: Configuration
ca: Configuració

en: Left
ca: Esquerra

en: Style
ca: Estil

en: width
ca: amplada

en: Bold
ca: Negreta

en: Subtitle
ca: Subtítol

en: Build
ca: Construir
