Organizational Charts (1.0.0) - en to cy translation catalogue (23 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Delete
cy: Dileu

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Type
cy: Math

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Edit
cy: Golygu

en: Size
cy: Maint

en: Link
cy: Dolen

en: Save
cy: Cadw

en: Small
cy: Bach

en: View
cy: Gweld

en: Path
cy: Llwybr

en: Horizontal
cy: Llorweddol

en: Vertical
cy: Fertigol

en: Active
cy: Gweithredol

en: Normal
cy: Cyffredin

en: Width
cy: Lled

en: Height
cy: Uchder

en: Phone
cy: ffôn

en: Configuration
cy: Ffurfweddiad

en: Color
cy: Lliw

en: Style
cy: Arddull

en: Subtitle
cy: Is-deitl
