Organizational Charts (1.0.0) - en to eo translation catalogue (17 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: Type
eo: Tipo

en: Description
eo: Priskribo

en: Edit
eo: Redaktu

en: Size
eo: Grandeco

en: Link
eo: Ligilo

en: Save
eo: Konservu

en: Small
eo: Malgranda

en: View
eo: Vidu

en: Path
eo: Vojo

en: ID
eo: Identigilo

en: Active
eo: Aktiva

en: Configuration
eo: Agordoj

en: Color
eo: Koloro

en: Subtitle
eo: Subtitolo
