Organizational Charts (1.0.0) - en to et translation catalogue (28 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Type
et: Liik

en: Description
et: Kirjeldus

en: Edit
et: Muuda

en: Size
et: Suurus

en: Save
et: Salvesta

en: Top
et: Ülesse

en: Small
et: Väike

en: View
et: Kuva

en: Path
et: Tee

en: Horizontal
et: Horisontaalne

en: Vertical
et: Vertikaalne

en: Active
et: Aktiivne

en: Normal
et: Tavaline

en: Width
et: Laius

en: Height
et: Kõrgus

en: Phone
et: Telefon

en: Configuration
et: Seadistus

en: Color
et: Värv

en: Level
et: Tase

en: Lines
et: Jooned

en: Left
et: Vasakul

en: Style
et: Stiil

en: width
et: laius

en: Bold
et: Rasvane

en: Subtitle
et: Alapealkiri
