Organizational Charts (1.0.0) - en to ja translation catalogue (33 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Delete
ja: 削除

en: Operations
ja: 操作

en: Type
ja: タイプ

en: Description
ja: 説明

en: Edit
ja: 編集

en: Size
ja: サイズ

en: Link
ja: リンク

en: Save
ja: 保存

en: Text Color
ja: 文字色

en: Background Color
ja: 背景色

en: Top
ja: トップ

en: Small
ja: 小

en: View
ja: ビュー

en: Path
ja: パス

en: Horizontal
ja: 水平

en: Vertical
ja: 垂直

en: Active
ja: アクティブ

en: Normal
ja: ノーマル

en: Width
ja: 幅

en: Height
ja: 高さ

en: Phone
ja: 電話番号

en: Configuration
ja: 環境設定

en: Color
ja: 色

en: Level
ja: レベル

en: Left
ja: 左

en: Style
ja: スタイル

en: width
ja: 横幅

en: Bold
ja: ボールド

en: Overrides
ja: 上書き

en: Subtitle
ja: 見出し2

en: Build
ja: 構築

en: Tablet
ja: タブレット
