Organizational Charts (1.0.0) - en to lt translation catalogue (28 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Type
lt: Tipas

en: Description
lt: Aprašymas

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Size
lt: Dydis

en: Link
lt: Nuoroda

en: Save
lt: Saugoti

en: Top
lt: Viršus

en: Small
lt: Mažas

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Path
lt: Kelias

en: Horizontal
lt: Horizontalus

en: Vertical
lt: Vertikalus

en: Active
lt: Aktyvus

en: Normal
lt: Normalus

en: Width
lt: Plotis

en: Height
lt: Aukštis

en: Phone
lt: Telefonas

en: Configuration
lt: Konfigūravimas

en: Color
lt: Spalva

en: Left
lt: Kairė

en: Style
lt: Stilius

en: width
lt: plotis

en: Bold
lt: Paryškintas

en: Subtitle
lt: Paantraštė

en: Build
lt: Kurti
