Organizational Charts (1.0.0) - en to mr translation catalogue (22 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Delete
mr: मिटवा

en: Operations
mr: कृती

en: Type
mr: प्रकार

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Edit
mr: संपादन

en: Size
mr: आकार

en: Link
mr: दुवा

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Text Color
mr: अक्षरांचे रंग

en: Small
mr: लहान

en: View
mr: बघा

en: Path
mr: रस्ता

en: ID
mr: आय डी

en: Active
mr: सक्रिय

en: Normal
mr: साधारण

en: Width
mr: लांबी

en: Height
mr: उंची

en: Phone
mr: दूरध्वनी

en: Colors
mr: रंग

en: Configuration
mr: संरूपण

en: Color
mr: रंग
