Organizational Charts (1.0.0) - en to os translation catalogue (10 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Type
os: Тип

en: Description
os: Афыст

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Size
os: Ас

en: Save
os: Ныффысс

en: View
os: Фенд

en: Path
os: Фæндаг
