Organizational Charts (1.0.0) - en to sk translation catalogue (28 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Type
sk: Typ

en: Description
sk: Popis

en: Edit
sk: Upraviť

en: Size
sk: Veľkosť

en: Link
sk: Odkaz

en: Save
sk: Uložiť

en: Top
sk: Navrch

en: Small
sk: Malé

en: View
sk: Zobraziť

en: Path
sk: Cesta

en: Horizontal
sk: Vodorovne

en: Vertical
sk: Zvislo

en: Active
sk: Aktívny

en: Normal
sk: Normálny

en: Width
sk: Šírka

en: Height
sk: Výška

en: Phone
sk: Telefón

en: Configuration
sk: Konfigurácia

en: Color
sk: Farba

en: Lines
sk: riadky

en: Left
sk: Vľavo

en: Style
sk: Štýl

en: Bold
sk: Hrubé

en: Overrides
sk: Nahradenia

en: Subtitle
sk: Podnadpis
