Organizational Charts (1.0.0-rc3) - en to sr translation catalogue (13 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Type
sr: Tип

en: Description
sr: Опис

en: Edit
sr: Измени

en: Size
sr: Величина

en: Save
sr: Сачувај

en: Path
sr: Путања

en: ID
sr: ИД

en: Horizontal
sr: Хоризонтално

en: Vertical
sr: Вертикално

en: Color
sr: Боја
