Organizational Charts (1.0.0) - en to th translation catalogue (19 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Delete
th: ลบ

en: Type
th: ประเภท

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Edit
th: แก้ไข

en: Link
th: ลิงค์

en: Save
th: บันทึก

en: Small
th: เล็ก

en: View
th: ดู

en: Path
th: ตำแหน่งพาธ

en: ID
th: ไอดี

en: Width
th: ความกว้าง

en: Height
th: ความสูง

en: Phone
th: โทรศัพท์

en: Configuration
th: กำหนดค่า

en: Color
th: สี

en: width
th: ความกว้าง

en: Bold
th: ตัวหนา

en: Subtitle
th: คำบรรยาย
