Orphaned Files (1.0.1) - en to bg translation catalogue (13 entries)

en: Status
bg: Статус

en: Delete
bg: Изтриване

en: Type
bg: Тип

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Image
bg: Снимка

en: Audio
bg: Музика

en: Filename
bg: Име на файла

en: Published
bg: Публикувано

en: Filter
bg: Филтър

en: Count
bg: Брой

en: Other
bg: Други

en: Filters
bg: Филтри

en: Operation
bg: Действие
