Orphaned Files (1.0.1) - en to da translation catalogue (14 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Reset
da: Gendan

en: Image
da: Billede

en: Audio
da: Lyd

en: Filename
da: Filnavn

en: Files
da: Filer

en: Published
da: Udgivet

en: File ID
da: Fil-ID

en: Count
da: Antal

en: Other
da: Anden

en: Filters
da: Filtre

en: Operation
da: Handling

en: Document
da: Dokument

en: Delete File
da: Slet fil
