Orphaned Files (1.0.1) - en to fr translation catalogue (15 entries)

en: Status
fr: État

en: Delete
fr: Supprimer

en: Reset
fr: Réinitialiser

en: Filename
fr: Nom du fichier

en: Files
fr: Fichiers

en: Published
fr: Publié

en: Filter
fr: Filtrer

en: File ID
fr: Identifiant (ID) de fichier

en: Count
fr: Décompte

en: Other
fr: Autre

en: Filters
fr: Filtres

en: Operation
fr: Opération

en: No files found.
fr: Aucun fichier n'est trouvé.

en: Video
fr: Vidéo

en: Delete File
fr: Supprimer le fichier
