Orphaned Files (1.0.1) - en to hr translation catalogue (13 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Type
hr: Vrsta

en: Reset
hr: Poništi

en: Image
hr: Slika

en: Filename
hr: Naziv datoteke

en: Files
hr: Datoteke

en: Published
hr: Objavljeno

en: Filter
hr: Pročisti

en: File ID
hr: ID datoteke

en: Count
hr: Broj

en: Other
hr: Ostalo

en: Filters
hr: Prečistači

en: Operation
hr: Operacija
