Orphaned Files (1.0.0) - en to hy translation catalogue (11 entries)

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Type
hy: Տեսակ

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Image
hy: Նկար

en: Filename
hy: ֆայլի անունը

en: Files
hy: Ֆայլեր

en: Published
hy: Հրապարակված

en: Filter
hy: Ֆիլտր

en: File ID
hy: Ֆայլի  ID

en: Count
hy: քանակ
