Orphaned Files (1.0.1) - en to lv translation catalogue (15 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Delete
lv: Dzēst

en: Type
lv: Veids

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Image
lv: Attēls

en: Filename
lv: Faila nosaukums

en: Files
lv: Faili

en: Published
lv: Publicēts

en: Filter
lv: Filtrēt

en: File ID
lv: Faila ID

en: Count
lv: Skaits

en: Other
lv: Citi

en: Filters
lv: Filtri

en: Operation
lv: Operācija

en: Document
lv: Dokuments
