Orphaned Files (1.0.1) - en to tr translation catalogue (17 entries)

en: Status
tr: Durum

en: Delete
tr: Sil

en: Type
tr: Tip

en: Reset
tr: Sıfırla

en: Image
tr: Resim

en: Audio
tr: Ses

en: Filename
tr: Dosya adı

en: Files
tr: Dosyalar

en: Published
tr: Yayında

en: Filter
tr: Süzgeç

en: File ID
tr: Dosya ID

en: Count
tr: Sayaç

en: Other
tr: Diğer

en: Filters
tr: Süzgeçler

en: Operation
tr: İşlem

en: Document
tr: Belge

en: Delete File
tr: Dosyayı Sil
