OS Base - Drupal 8 Blank Theme (8.x-1.0) - en to et translation catalogue (20 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: None
et: Puudub

en: Text color
et: Teksti värvus

en: Basic settings
et: Põhilised sätted

en: Lines
et: Jooned

en: Red
et: Punane

en: White
et: Valge

en: Link color
et: Lingi värvus

en: Green
et: Roheline

en: Blue
et: Sinine

en: Skip to main content
et: Liigu edasi põhisisu juurde

en: mobile
et: mobiilne

en: Shortcut icon settings
et: Otsetee ikooni sätted

en: wide
et: lai

en: Main background
et: Peamine taust

en: Sidebar background
et: Külgriba taust

en: Footer background
et: Jaluse taust

en: Title and slogan
et: Pealkiri ja hüüdlause

en: Header background top
et: Päise tausta ülaosa

en: narrow
et: kitsas
