OS Base - Drupal 8 Blank Theme (8.x-1.0) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Home
is: Forsíða

en: None
is: Engin

en: Text color
is: Litur á texta

en: Basic settings
is: Grunnstillingar

en: Blue
is: Blár
