OS Base - Drupal 8 Blank Theme (8.x-1.0) - en to jv translation catalogue (11 entries)

en: Home
jv: Joglo

en: None
jv: Nihil

en: Text color
jv: Warna tèks

en: Link color
jv: Warna tautan

en: Skip to main content
jv: Liwati nang kontèn utama

en: Shortcut icon settings
jv: Setèlan ikon sidhatan

en: wide
jv: āmbā

en: Main background
jv: Latar utama

en: Sidebar background
jv: Latare sidebar

en: Footer background
jv: Latare footer

en: Title and slogan
jv: Judhul lan sesanti
