OS Base - Drupal 8 Blank Theme (8.x-1.0) - en to kn translation catalogue (13 entries)

en: Home
kn: ನೆಲೆ

en: None
kn: ಯಾವುದೂ ಇಲ್ಲ

en: Text color
kn: ಪಠ್ಯ ಬಣ್ಣ

en: Lines
kn: ಸಾಲುಗಳು

en: Red
kn: ಕೆಂಪು

en: White
kn: ಶ್ವೇತ

en: Link color
kn: ಕೊಂಡಿಯ ಬಣ್ಣ

en: Copyright
kn: ಹಕ್ಕು

en: Green
kn: ಹಸಿರು

en: Blue
kn: ನೀಲಿ

en: Orange
kn: ಕಿತ್ತಳೆ

en: Main background
kn: ಮುಖ್ಯ ಹಿನ್ನೆಲೆ

en: Sidebar background
kn: ಬದಿಪಟ್ಟಿ ಹಿನ್ನೆಲೆ
