OS Base - Drupal 8 Blank Theme (8.x-1.0) - en to ku translation catalogue (10 entries)

en: Home
ku: ماڵەوە

en: None
ku: هیچ

en: Text color
ku: ڕه‌نگی نووسین

en: Link color
ku: ڕەنگی بەستەر

en: Blue
ku: شین

en: Skip to main content
ku: بازبدە بۆ ناوەڕۆکی سەرەکی

en: Shortcut icon settings
ku: ڕێکخستنی قه‌دبڕی وێنۆچکه‌

en: Main background
ku: پاشبنەمای سەرەکی

en: Sidebar background
ku: پاشبنەمای لاپارچە

en: Title and slogan
ku: ناونیشان و دروشم
