OS Base - Drupal 8 Blank Theme (8.x-1.0) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Home
ps: کور

en: None
ps: هېڅ يو

en: Text color
ps: متن رنګ

en: Link color
ps: تړونی رنګ

en: Skip to main content
ps: اصلي منځپانګه دانګل

en: mobile
ps: موبایل

en: narrow
ps: نری
