OS Base - Drupal 8 Blank Theme (8.x-1.1) - en to km translation catalogue (11 entries)

en: Home
km: ដើម

en: None
km: គ្មាន

en: Text color
km: ពណ៌​អត្ថបទ

en: Link color
km: ពណ៌​តំណ

en: Blue
km: ពណ៌​ខៀវ

en: Skip to main content
km: រំលង​​ទៅ​មាតិកា​សំខាន់​

en: Shortcut icon settings
km: ការ​កំណត់​រូប​តំណាង​ផ្លូវ​កាត់

en: Main background
km: ផ្ទៃ​ខាងក្រោយ​មេ

en: Sidebar background
km: ផ្ទៃ​ខាងក្រោយ​របស់​របារ​ចំហៀង

en: Footer background
km: ផ្ទៃ​ខាងក្រោយ​របស់​បាតកថា

en: Title and slogan
km: ចំណងជើង និង​ពាក្យស្លោក
